NTNU Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet Fakultet for informasjonsteknologi, matematikk og elektroteknikk Institutt for matematiske fag

Tid og sted for øvingsveiledning

Under finner dere gruppeinndelingen med tid/sted for øvingsveiledning, i tillegg til navn på studentassistent. Dersom navnet ditt ikke er på listen (og du mener det skal være der), er skrevet feil eller av en eller annen grunn har blitt plassert på en dag det absolutt ikke passer, ta kontakt med øvingslærer.

Gruppe 1 (Mandag 10.15-12.00, GK1) Gruppe 2 (Mandag 10.15-12.00, R73)
Øvingsveileder: Ingeborg Sletta Øvingsveileder: Sigrid Iversen
Hanne F. Augestad Ingrid Berntsen
Tonje Bjørnetrø Peder Braadland
Elella Gutema Daba Oxana Chernyavskaya
Marianne Ellingsen Hege Buan Eggen
Sindre Engh Rannveig Farestveit
Solveig M. Etter Ida Gammelsæter
Maria Gilde Raymond Hollund
Lisa Marie Ovea Gjertsen Oddmund Huseby
Idunn Braa Godal Ole Jacob Håkedal
Kristin Hammervold Ida Soltvedt Johannessen
Torjus Haukvik Karsten Kirste
Oddvar Heggøy Elle-Mari Langøigjelten
Nina Holteberg Guro Afseth
Julie S. Krokstad Birgit Drejer Ringstad
Britt Elin Larsen Benedicte Rønning
Lisa Falch Nilsen Lars K. Selbekk
Ida Nossen Kari K. Skevik
Kirsten Marie Sødal
Cornelis van der Wijst Cecilie Tynes
Henning Øfsteng Espen Ytredal
Gruppe 3 (Mandag 15.15-17.00, KJL23) Gruppe 4 (Tirsdag 12.15-14.00, Seminarrom 734, SBII)
Øvingsveileder: Jørgen Avdal Øvingsveileder: Jørgen Avdal
Ingunn Marie Berntsen Janne Yttermo Blomli
Marit Førde Linda Brekk
Jørn HellaBenedikte Bøe
Piratheepan Jeyakaran Jens Gaukstad
Rosemary Juell Trygve Jakobsen
Camilla Köhler Minja Jovanovic
Lars Köhler Silje S. Karlsen
Henrik Linde Øystein Kielland
Chris Pedersen Ingrid Kjerstad
Ina Sander Pedersen Aurora Kristiansen
Ingvil Berle Robstad Karsten Kvistad
Marianne Roset Ingunn Lie
Kenneth Røstad Kari Lorentzen
Helene Jørgensen Solli Maren Løken
Cathrine M. Solli Marthe Mathisen
Marte Stine Stovner Marte Melnes
Anne Cathrine Strande Straube Rannveig Hyldbakk
Signe E. Åsberg Ellen Ramsnes
Tor Ivar Hansen Lise Skaret
Marte Kristine Tøgersen Guri Eriksrød Skauen
Erik Remø Klokk Kaja Sørli
Jo Øivind Gjernes Øyvind Høydal
Gunnhild Preus-Olsen
Ingri-Elise Breivik Rovde
Gruppe 5 (Onsdag 12.15-14.00, B23 K27) Gruppe 6 (Torsdag 10.15-12.00, Seminarrom 734, SBII)
Øvingsveileder: Ingeborg Sletta Øvingsveileder: Thea Knudsen
Augusta Hlin Aspar Elisabeth F. Andresen
Signe Bergum Hanne Angell
Marthe Bondø Peter Arnesen
Marit Damhaug Håkon Brandvold
Truls Victor Gjortz Jenny Dugstad
Sunniva S. Hartmann Tore Forthun
Maja Hatlebakk Hege Bjerke Færevaag
Jorunn Horgheim Håvard Velve
Ole M. K. Iversen Kari Linn Søreide
Kristine Kiplesund Vegard Hausken
Darshan Kirupamurthy Ane Hestad
Ole Christian Kjenstad Xiao Hong Li
Ane-Cecile Kvernvik Lene Lund
Endre Ofstad Ina Terese Lundring
Øystein H. Opedal Antje Marx
Øyvind Presthus Ragni Fjellgaard Mikalsen
Sara Profors Kyrre Moljord
Ragnhild A. Sandbu Marianne Lie Monsås
Jørgen Skei Hanne Morsund
Kirsti Ottesen Stone Geir Sandal
Helene Russell Vastveit Dagfinn B. Skomsø
Hanne K. Vie Elling Skeide Skårn
Torun Weibust Maria Helmersen Sommervik
Hanne Holm GärtnerMarthe Arntzen
Charlotte HallerudAnja Nielsen
Gruppe 7 (Fredag 12.15-14.00, G022) Gruppe 8 (Fre 12.15-14.00, B23 B22)
Øvingsveileder: Marianne Øberg Øvingsveileder: Thea Knudsen
Tatiana Abeleva Monica B. Aasrum
Ida Øvre Andersen Thomas Bakka
Aina Aspaas Lise Bersmo
Marit Øien Bakke Jørgen Fjæran
Ingeborg Engh Ingrid Gjesteland
Yngvil Beate Gundersen Ragnhild Hannaas
Solvor Evensen Morten Hirkjølen
Ingrid Myrnes Hansen Ingrid Husby
Terje Hekkelstrand Gunne Håland
Mats L. Helgheim Kamilla H. Instefjord
Dennis Herfjord Linda T. Kristiansen
Kine S. Hoem Ellen Marie Kristoffersen
Bente Jacobsen Magnus A. Ligård
Marte L. Kryvi Synnøve Lofthus
Hilde Julie Lien Berit Myklebust
Anna Emilie Lium Ive Nerhus
Linda Dalen Nordnes Asgeir Nervik
Trine Skuland Magne Often
Ragni Adelsten Stokland Kamilla Risa
Maja Sørheim Kent-Ove K. Sylte
Frida S. Våset Carina Urke
Torbjørn Wiken Julius Wang
Mari Ertsås Øverli Thomas West
Per-Martin HallSilje Irèn Orli Gundersen
Ida Rossvoll HanssenErik Olsvik

Valid HTML 4.01 Transitional

====
Redaktør: Instituttleder