[Hovedside][Øvinger][Grupper][Midtsemesterprøve]

Godkjent øvingsopplegg - MA1201 Høst 2006


Les dette først:

Dette er listen over de som er oppmeldt til eksamen, og som har godkjent øvingsopplegg, dvs. 5 godkjente øvinger. Dersom du ikke står på listen, men mener at du skulle gjort det, må du ta kontakt med Dagfinn så fort som mulig. (Per e-post, på kontor 832, SBII, eller på tlf 735 91625.)

De som mangler en eller to øvinger, kan få godkjent øvingsopplegget ved å gjøre så mange øvinger som de mangler og levere disse til Dagfinn så snart som mulig, disse må være ham i hende senest fredag 1. desember. (Dere kan selv velge hvilke øvinger dere vil gjøre, blant de dere ikke har godkjent fra før.) Ta uansett kontakt med Dagfinn så snart som mulig.
Almelid, Øyvind
Amundsen, Kristian
Andersen, Lars
Anderssen, Kjell Stian Bremnes
Anthony, John Helge Øien
Arvesen, Ida Kristine Hartvedt
Aurlien, Ragnhild
Bakke, Glenn Ruben Årthun
Barlaup, Hallgrim
Bell, Julie Benedicte
Belsaas, Kristin
Berg, Stig-Ole Grøtta
Berge, Frank Terje
Birkeland, Sigmund Andreas
Bolstad, Geir Hysing
Brandser, Stein
Brautaset, Olav
Bristøl, Lene Marie Lysgaard
Brun-Lie, Celine Marie
Bøyesen, Katrine Lie
Carlsen, Trude
Dal, Lars Andreas
Dragseth, Anita
Drøsshaug, Kristian Kjesbu
Duus, Andreas Ribe
Eggum, Fabian Grønvold
Ertzeid, Sun Irene
Ettestad, Taran
Fanghol, Magnus
Fjelland, Bjørn
Flatøy, Vegard
Fonn, Marit Cecilie
Forshaug, Ann Kristin
Furu, Håkon
Førde, Olav øyvind
Gravås, Oda Karoline
Hageli, Asbjørn
Halle, Kari Krizak
Hansen, Kari Ellen
Harila, Øyvind Hjalmar
Hauge, Helene
Haugstvedt, Anne-Cecilie
Heggelund, Arne Skaugvold
Heggset, Merethe
Heide, Frode Sterten
Hjortdahl, Fridhild
Hoff, Ellen Margrethe
Hole, Marianne
Holene, Axel Lødemel
Hoston, Audhild
Hovemoen, Andreas
Huseby, Anne Mari Nordeng
Håkonseth, Gunnar
Indby, Jenni Hesselberg
Isaksen, Martin
Jamtli, Lisbeth Elise
Janbu, Astrid Folkvord
Johnsen, Anne Berit
Johnsen, Monika
Kjøraas, Margaret
Kopseng, Carl-Erik
Kristiansen,Tina
Krogh, Therese
Krogstad, Mari Hegge
Kvernevik, Bjørnar
Kvikne, Hild Mari
Kaarstein, Silje Skinnes
Lakså, Signe Marit Krohn
Larsen, Thor-Eirik Ellefsen
Lervik, Marius
Lie, Anne Cecile Brunsborg
Lien, Ingvild Emberland
Lindgjerdet, Per Magnus
Loe, Anne-Christine Vormdal
Lorentsen, Trine-Lise Pedersen
Lund, Anders Smedstuen
Lundanes, Ingvild Olsen
Lundh, Petter
Lødding, Lars
Magnussen, Ida Heggen
Marthinussen, Ove
Marthinsen, Iver
Mauseth, Tone
Møller, Johan Kristian
Nekså, Liv Marit Melandsø
Nguyen, Tommy Anh Tuan
Nilsen, Aleksej
Nilsen, Anne Elise
Nordeng, Trine
Noreng, Sondre Høistad
Norås, Adrian Christoffer
Nyhavn, Ragnhild
Næss, Åse
Olsen, Christine
Opedal, Olav Andreas
Oppebøen, Andreas
Paulsen, Jonas
Paulsen, Renate Kristine
Perleka, Erisa
Pettersen, Ann-Mari
Rolseth, Erlend Granbo
Rø, Kirsti
Røbergshagen, Dan Obed
Rødsjø, Børge
Sagatun, Erik
Sandnes, Tor Inge
Sandsaunet, Marit Ulset
Skarshaug, Stine
Skaug, Trude Elisabeth
Skillingstad, Mats Gløer Løkås
Skjerve, Kenneth Røst
Skjong, Hanne Marte
Skuggevik, Sivert
Slatlem, Runar Christian
Sletsjøe, Henrik Jahr
Solbu, Erik Blystad
Solheim, Hanne
Solli, Mikael Mesøy
Solvik, Anders
Stai, Torkil Utvik
Stornes, Marianne
Strand, Rasmus
Svendsberget, Trond
Sæthre, Eva Anita
Taraldsen, Lene Hayden
Tjelle, Erlend Magnus
Toft, Tea
Tollefsen, Henrik
Tranvåg, Hans Jørgen
Trovåg, Jone Valen
Tvedt, Erik
Tynes, Mari Klevberg
Tysnes, Eivind Pagander
Ubostad, Nikolai Høiland
Ueland, Jan Olav
Ulsund, Carina
Valvik, Beate
Viksand, Torbjørn
Westerheim, Anne
Øberg, Marianne Wiik
Øvstebø, Anne Lise
Aamodt, Erling Reinhold
Aamodt, Tom Arild
Aamodt, Tor Ingve