[Hovedside][Øvinger][Grupper][Midtsemesterprøve]

Grupper - Lineær algebra og geometri - Høst 2006

Her finner du en oversikt over gruppene.

Dersom du ikke fikk skrevet deg på en liste for påmelding til grupper under forelesningen mandag eller fredag, kan du skrive deg på liste på instituttkontoret (7. etg, Sentralbygg 2) eller pr e-post til Dagfinn. En av torsdagsgruppene ser ut til å bli engelskspråklig. Hvis du har lyst til å være med på denne, kan du krysse av for det på listen, evt skrive det i e-posten.
Gruppe 1 Tirsdag 13.15-15.00 i rom MA21 i 2. etasje i Materialteknisk
Gruppeleder: Steinar Ellingsen
Anders Solvik
Ann Kristin Forshaug
Elend Tjelle
Erik Sagatun
Frank Terje Berge
Ida Magnussen
Jan Olav Ueland
Johan Kr. Møller
Jone V. Trovåg
Kari Ellen Hansen
Lars A. Dahl
Marius Lervik
Mikael Solli
Nikolai Ubostad
Olav Andreas Opedal
Olav Brautaset
Omar K. Basit
Petter Lundh
Runar Slatlem
Sigmund Birkeland
Silje S. Kaarstein
Stine Skarshaug
Taran Ettestad
Øyvind Harila

Gruppe 2 Tirsdag 13.15-15.00 i rom R53 i 2. etasje helt vest i Realfagbygget (over kantina)
Gruppeleder: Tore Alexander Forbregd
Anne Cecilie Lie
Audhild Hoston
Erlend Rolseth
Gaute Brakstad
Geir Olav Brun
Gunnar Aune
Gunnar Håkonseth
Heidi Sivertsen
Henrik Sletsjøe
Ingvild Olsen Lundanes
Kai Bastesen
Ketil Balle
Kirsti Paulsen
Kjell Stian Andersen
Kristin Belsaas
Marie Miranda Holt
Marit C. Fonn
Rasmus Strand
Runar Andreassen
Stig-Ole Berg
Tommy Anh Tuan Nguyen
Tor Inge Sandnes
Torbjørn Viksand
Trine Nordeng
Øyvind Almelid

Gruppe 3 Torsdag 12.15-14.00 i rom K24 i 3. etasje i Kjemiblokk 3
Gruppeleder: Magda Lada
Adrian C. Norås
Andreas Oppebøen
Asbjørn Hageli
Bjørnar Kvernevik
Erik Solbu
Erisa Perleka
Hans Jørgen Tranvåg
Ivo Martinsen
John A. Anthony
John A. Innvær
Lars Lødding
Lisbeth Samtli
Martin Isaksen
Sveinung P. Røsok
Trine-Lise Lorentsen
Vegard G. Vangsnes
Øystein Fledsberg

Gruppe 4 Torsdag 12.15-14.00 i rom K26 i 1. etasje i Kjemiblokk 4
Gruppeleder: Dagfinn Vatne
Anders Olsen
Anne Berit Johnsen
Anne-Christine Vormdal Loe
Arve Nygård
Børge Rødsjø
Carina Ulsund
Erik Tvedt
Geir Bolstad
Hallgrim Barlaup
Henrik Tollefsen
Håvard Vikhammermo
Julie Bell
Kristian Amundsen
Mangus Fanghol
Per Magnus Lindgjerdet
Pernille Husvåg
Raman Marufi
Sivert Skuggevik
Sun Irene Ertzeid
Tomasz Szczepanski
Tone Mauseth
Trond Svendsberget
Vegard Flatøy

Gruppe 5 Torsdag 12.15-14.00 i rom K25 i 2. etasje i Kjemiblokk 3
Gruppeleder: Steinar Ellingsen
Andreas Hovemoen
Andreas R. Duus
Asbjørn Myge
Axel Holene
Bjørn Fjelland
Celine Brun-Lie
Eivind P. Tysnes
Fabian Eggum
Kari Krizak Halle
Liv Marit Nekså
Margaret Kjøraas
Mari Krogstad
Marit Sandsaunet
Marte Neverdal
Merethe Heggset
Olav Ø. Førde
Sondre Noreng
Therese Krogh
Trude Carlsen
Trygve Shadi Restan

Gruppe 6 Torsdag 12.15-14.00 i rom R40 i 1. etasje i Realfagbygget
Gruppeleder: Tore Alexander Forbregd
Anne E. Nilsen
Astrid F. Janbu
Christine Olsen
Eva A. Sæthre
Hans V. Sunde
Håkon Furu
Ingvild E. Lien
Katrine Langfjæran
Katrine Lie Bøyesen
Lene M. Bristøl
Lene Oddli Sundli
Mari Klevberg Tynes
Mbungulunga Kala Lumbo
Monika Johnsen
Ove Marthinussen
Ragnar Juelsrud
Ragnhild B. Stormoen
Ragnhild Nyhavn
Renate K. Paulsen
Tina Kristiansen

Gruppe 7 Fredag 14.15-16.00 i rom R53 i 2. etasje helt vest i Realfagbygget (over kantina)
Gruppeleder: Dagfinn Vatne
Anders S. Lund
Anita Dragseth
Anne Cecilie Haugstvedt
Anne Lise Øvstebø
Anne Mari N. Huseby
Ann-Mari Pettersen
Arne Heggelund
Frode Sterten Heide
Glenn Ruben Å. Bakke
Hanne Marte Skjong
Helene Hauge
Hild Mari Kvikne
Håvard Skaaden
Ida Arvesen
Iselin M. Langroody
Jenni Indby
Jonas Paulsen
Kenneth Røst Skjærve
Kristian Kjesbu Drøsshaug
Marianne Hole
Marianne Stornes
Mats Skillingstad
Nguyen Pham
Oda K. Gravås
Ragnhild Aurlien
Tea Toft
Tom Arild Aamodt
Tor Ingve Aamodt
Torkil Utvik Stai